Poslaním portálu HladamFotografa.sk je priblížiť fotografov k ich zákazníkom.


Portál ti dáva možnosť vystúpiť z davu, zvýšiť svoju cenu na trhu a v neposlednom rade zaplniť tvoj pracovný kalendár ďalšími zákazkami.


Portál ti tiež ponúka jedinečnú možnosť oslovenia zákazníkov pomocou prezentácie svojej práce a zbierania ich spätnej väzby.


Čo získaš registráciou?

  1. Dostaneš jednoduchý a efektívny spôsob na oslovenie zákazníkov.
  2. Zvýšiš svoju cenu! Spokojní zákazníci ti zatraktívnia profil spätnými väzbami a stúpneš tak v očiach ďalších zákazníkov.
  3. Fotíš čo máš rád! V profile si zvolíš aké typy fotenia sú tvojou špecializáciou a budeš oslovovaný iba pre zadané typy fotenia.
  4. Zvolíš si lokality, v ktorých pôsobíš a pre ktoré ťa zákazníci majú oslovovať.
  5. Zaplníš si voľné termíny! Jednoducho si zvolíš, kedy chceš fotiť a počkáš na zákazníkov kedy ťa oslovia.
  6. Oslovíš nových zákazníkov najlepšou fotografiou na úvodnej stránke hladamfotografa.sk alebo v sekcii najkrajšie fotky.
  7. Zadarmo získaš priestor pre prezentáciu svojej práce s exluzívnym webovým linkom vo formáte www.hladamfotografa.sk/meno.priezvisko. Takýto odkaz ťa zviditeľní vo webových vyhľadávačoch a odkáže potenciálnych zákazníkov priamo na tvoj profesionálny profil na tejto stránke.

Pre zákazníka je portál prehľadnou databázou fotografov s prehľadnými profesionálnymi profilmi a relevantnými referenciami. Vyhľadávač zákazníkovi ponúkne zoznam fotografov fotiacich konkrétny typ akcie, v danom mieste a v daný čas. Zákazník si následne vyberie fotografa na základe portfólia, spätnej väzby alebo iných kritérií.